TONER DOLUMU FARKI

 

İşyeri ve evlerimizde kullanılan yazıcılar işleminizin devamı ve sağlıklı işleyişi için önemli bir cihazdır. Belge ağırlıklı bir işiniz varsa yazıcınızın sağlıklı şekilde çalışması önemlidir. Yazıcı alırken sadece fiyatına değil, kartuş özelliklerine de dikkat etmek lazım. Uygun fiyatlı diye aldığınızın yazıcılar, sizi kartuş yenilemesine mecbur bırakıyorsa yazıcınız çok pahalıya mal olabilir.

 

Bazı yazıcıların drum kısmı ve toner tankı farklı sistemle çalışabilir. Toner dolumu yapılırken drum parçasına toz kaçırılırsa baskı kalitesinde düşüş görülür. Dolumu yaptıracağımız kişiyi doğru seçmemiz yazıcının baskı potansiyelini doğrudan etkileyecektir. Bazı yazıcı üreticileri toner dolumu yaptırmayı kısıtlayan sistemler oluştururlar. Kartuşlarının üzerine özel çipler koyan firma, parçanın sadece orijinal markayla değiştirilmesini mecbur kılar. Kodları devreden çıkaracak resetleme programları bulunmaktadır lakin bu uygulama ürünün garantisini tehlikeye atacağı içi çok tercih edilmez. Toner dolumu yapıldıktan sonra çip değişimi de yapılmalıdır. Her modelin farklı bir kodu vardır, modele göre çip değişimi yapmak gerekir.
 
Toner dolumu işlemini başarıyla gerçekleştiren marmarabüro, 16 yıldır sektörün önde gelen isimlerindendir. Dolum işlemi dışında büronuzun ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Kalem çeşitlerinden, toner parçalarına kadar tüm ofis içi gereçleri sitemizde beğeninize sunulur. Sitede farklı kategorilere ayrılmış ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Bir ürünün farklı markalarının bulunması, size farklı seçenekler sunmak için planlanmıştır. İstediğinizin ürünü seçtiğinizde özeliklerini, markasını, fiyatını görebilirsiniz.
İstanbul Anadolu Yakası’nda hizmet veren firmamız, şehir içinden gelen siparişleri bire bir teslim etmektedir. Ücretsiz servis aracımızla sipariş adresine ürün yetkili kişilerce iletilir. Şehir dışından gelen siparişler eğer öğleden önce verildiyse aynı gün içinde firmamızın depolarından ürün hazırlanır, gereken kontroller geçer ve kargoya verilir. Yazıcılarından kaliteli baskı almak isterken ekonomik olarak tasarruf sağlamayı amaçlayanlar muadil toner almayı tercih ederler. Orijinal ürünle aynı kalitede çıktı almanızı sağlar ve baskı sayısı 1500 sayfa civarındadır.
 
Muadil toner ihtiyaçlarınızda firmamızın 4 farklı danışma hatlarından bize ulaşabilirsiniz. Birçok başarılı firmanın büro ihtiyaçlarını karşılayan marmarabüro, müşterilerinin isteklerini iyi analiz eder, gerekli gelişim ve değişimleri gerçekleştirir. Günün her saatinde ulaşabileceğiniz sitemizde, aradığınız her kırtasiye ürününü kolaylıkla bulabilirsiniz.