Hakkımızda

İstanbul Anadolu yakasında 1999 yılında kurulmuş olan Alo Marmara Büro Tüketim Malzemeleri Ltd. Şti. Türkiye’nin ilk toner dolumu merkezlerinden biri olarak çalışmasının yanında, muadil toner kartuşu ve tüm ofis tüketim malzemeleri satışı konusunda İstanbul’da çalışmakta olan en ciddi işletmelerden biridir.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşteri memnuniyetinin yanında garantili ve kaliteli ürün satışı ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile uzun yıllardır birlikte çalışmakta olduğumuz müşterilerimizin vazgeçilmez tedarikçisi olmaktayız.

Şirketimiz Maltepe’de yer almaktadır. Ancak müşterilerimizin büyük bir bölümü bizi çok iyi tanımasına hatta numaramızı biliyor olmasına rağmen yerimizi bilmemektedir. Bunun tek sebebi hizmet anlayışımızdır. Bulunduğumuz bölge olan İstanbul Anadolu yakası başta olmak üzere ücretsiz teslimat yapmaktayız. Buna rağmen bazı müşterilerimiz de sipariş vermek yerine ısrarla kendileri gelerek alışverişlerini yapar. Bu yaklaşım, sohbetimizin de çekilebilir düzeyde olduğunu göstermektedir. :-) 

Yalnızca bildiğimiz işler ile ilgilendiğimizden;  toner dolumu, muadil toner ve ofis kırtasiyesi satışı konusunda iddialıyız. Bunun yanında gelir geçer alışverişten ziyade uzun süreli tedarikçisi olacağımız firmalar ile çalışmayı tercih etmemiz sebebiyle Alo Marmara olarak kaliteden ödün vermemekteyiz.