Hizmetlerimiz

İstanbul’da kurulmuş olan Alo Marmara Büro Tüketim Malzemeleri Ltd. Şti. 1999 yılından günümüze ofis tüketim malzemeleri, muadil toner satışı ve toner dolumu konusunda İstanbul’un en iyileri arasında yer almaktadır.

Yalnızca bildiğimiz işi yaptığımızdan müşterilerimize her zaman kaliteli ve ekonomik ürün, güler yüzlü ve eksiksiz hizmet ile güvenli ve garantili alışveriş imkanı sağlamaktayız.

Tüm ofis tüketim malzemeleri satışında İstanbul Anadolu yakasında kendi araçlarımızla ücretsiz servis sağlamaktayız. Toner dolumu ve muadil toner satışında ise İstanbul’daki müşterilerimizden öğlene kadar aldığımız siparişleri aynı gün adrese teslim etmekteyiz. Servis güzergahımız dışında kalan bölgeler için de aynı gün ücretsiz olarak kargo hizmeti sağlamaktayız.

Toner dolumu dendiğinde akla genellikle toner kartuşunun içini açıp toz doldurup kapatmak gelmektedir. Maalesef ülkemizde bu şekilde yapılmaktadır. Dünyada ise toner dolumu dendiğinde anlatılmak istenen tonerin yenilenmesidir. İçinde değişmesi gereken parçaları değiştirdikten sonra kaliteli toner tozu ile doldurarak, orjinal kalitede çıktı sağlamak hedeflenmiştir. Alo Marmara’da dolum işlemi aynen bu şekilde yapılmaktadır. Tüm parçaları değiştirilmiş ve kaliteli toner tozu ile doldurulmuş olan kartuş, firmamız bünyesinde bulunan test merkezimizde, ilgili yazıcı ile test edilir. Mükemmel çıktı sağladığı görüldüğü taktirde garanti etiketi yapıştırılarak rafta müşterinin siparişini bekler. Sipariş ile birlikte rafımızdaki ürünü müşterimize götürür, boş kartuşu geri alırız. Yani kullanıcının kartuşunu alıp doldurmak yerine hazır dolu kartuş getiriyoruz. Böylelikle zaman kaybının önüne geçmiş oluyoruz. Ayrıca müşterimiz kartuşu yazıcısına takıp çıktı kalitesini gördükten sonra ödeme yaptığından, gönül rahatlığı ile alışverişini tamamlar.

Ürünlerimize ne kadar güvensek de nadiren sorun çıkabilmektedir. Bu durumlarda %100 garantimiz altında bulunan kartuş, bir telefon ile herhangi bir ücret talep etmeksizin onarılır, onarılmayacak durumdaysa yenisi ile değiştirilir. Süre kısıtlaması olmaksızın, içindeki toner tozu ya da üzerindeki çip bitene kadar garanti kapsamındadır.