Düğün ve kına gecesi organizasyon şirketleri için ekonomik kına tahtı imalatı

 Kına tahtı

 

Günümüzün kına gecesi ve düğün organizasyonlarının vazgeçilmezi haline gelen aksesuarları arasında bulunan kına tahtı ve tahtın bütünlüğünü sağlayan aksesuarların üretimini yapan firmamız, ekonomik fiyatları ve bol çeşidi ile organizasyon firmalarının ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

 
Yüksek kalite anlayışına karşın oldukça ekonomik aksesuar Fiyatları ile hizmet veren firmamız, ucuzu ucuza değil, kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlara mal ettiği ürünleri en iyi fiyat avantajı ile organizasyon firmaları için üretmektedir.
 
Bol çeşide sahip Aksesuar Modelleri yanında geçen her gün yeni modellerin eklendiği Aksesuar Çeşitleri zengin portföyümüzü ileri taşımıştır. Ürün yelpazemiz içinde yer alan ve beğenilen Gelin Yolu, popüler üretimimiz içindedir, ekonomik gelin Yolu Fiyatları ile firmamızdan tedarik edebileceğiniz Gelin Yolu Modelleri ve Gelin Yolu Tagları beğeninize sunulmuş imalat modellerimizdir.
 
Harem Dekor malzemeleri arasında başı çeken ve çok satılan Hint Model Kına Tahtı gelin kızlarımızın çok beğendiği modeller arasındadır. Hint model kına tahtı yanında, Kafes Kına Tahtı adıyla anılan  Kına tahtı ürünümüz beraberindeki yan aksesuarları ile kiralama ve satışlarınızı arttırabilecek ürünlerdir.Kına Koltuğu imalatı yanında Kına Pufu, Kına Seti, gibi yan aksesuarlar Kına Tahtı konseptinin içindeki ürünler olduğundan, etiket üzerindeki fiyatlar, Kına Tahtı Fİyatlarına dahildir. Bir çok Kına Tahtı Modeli olmasına rağmen içlerinde çok tutulan salıncak Kına Tahtı olup, yoğun ilgi görmektedir.Popüler modeller arasında yer alan Pasta Arabası çeşitlerimiz arasında satışı yüksek ürünlerdir.
 
İstanbul anadolu yakasında yer alan imalathane ve showroom alanımızı ziyaret ederek kına tahtı dışında, gelin yolu, pasta arabası ve sünnet modellerimizi yakından görebilirsiniz